„TCL“ KOMUNIKACIJA – PRIVATUMO PRANEŠIMAS

Kalba

Šis privatumo pranešimas galioja nuo 2021 m. 7/30.

 

 

Šiame privatumo pranešime nustatoma, kokius asmens duomenis „TCL“ ir (arba) jos patronuojamosios ir dukterinės įmonės (toliau „TCL“ arba „mes“) renka, kaip juos saugo, kokiais tikslai renka ir kaip naudoja, kokiais atvejais atskleidžia ir kokias teises turi su tokiais asmens duomenimis susiję asmenys.

 

Dėkojame, kad renkatės „TCL“!

 

KADA ŠIS PRIVATUMO PRANEŠIMAS TAIKOMAS

 

Šis privatumo pranešimas taikomas, kai jūs prisijungiate prie „Alcatel“ svetainių (įskaitant www.alcatelmobile.com), „TCL“ ir „Alcatel“ prietaisų (telefonų, planšečių, maršrutizatorių, laikrodžių, apyrankių ar kitų dėvimųjų prietaisų), naudojatės jais ir tam tikromis „TCL Communication Technology Holdings Limited“ programėlėmis bei paslaugomis (toliau „TCL“ priemonės“), galimai susijusiomis su šiuo privatumo pranešimu, o mes renkame ir apdorojame atitinkamus jūsų asmens duomenis. Daugiau informacijos apie „TCL“ išmaniųjų paslaugų programėles (įskaitant „TCL Account“, „TCL Channel“, „TCL Home App“, „BrowserHere/T-Browser“, „TCL Live“, „TV Guard“, „MagiConnect“, „Chat Now“, „Smart Gallery“, „Reminder“, „Weather“, „Game Center“, „Gesture Control“ ir „Remote Diagnosis“) rasite adresu https://www.tcl.com/global/en/privacy-notice.html.

 

Daugiau informacijos apie tai, kaip mes apdorojame jūsų asmens duomenis, kuriuos renkame, kai jūs prisijungiate prie „TSL“ svetainės (www.tcl.com) ar „TCL“ išmaniųjų TV ir „SEMP“ prietaisų, žr. https://www.tcl.com/global/en/privacy-notice.html

 

Šis privatumo pranešimas taip pat taikomas tvarkomiems mūsų klientų, partnerių, tiekėjų ir kitų trečiųjų šalių, su kuriomis „TCL“ palaiko arba svarsto verslo santykius, asmens duomenims.

 

Jei norite sužinoti daugiau, pasirinkite bet kurį iš toliau pateiktų skyrių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kartais galime atnaujinti šį privatumo pranešimą, kad jis atspindėtų naujausius asmens duomenų rinkimo ir naudojimo arba įstatymų pokyčius. Bet koks šio privatumo pranešimo atnaujinimas pradeda galioti nuo jo paskelbimo mūsų svetainėje  https://www.tcl.com/global/en.html datos. Papildomai galime jus informuoti apie privatumo pranešimo pakeitimus, kaip to reikalauja taikomi įstatymai.

 

LANKYDAMIESI MŪSŲ SVETAINĖSE IR TEIKDAMI INFORMACIJĄ ARBA NAUDODAMIESI „TCL“ PRIEMONĖMIS JŪS PATVIRTINATE, KAD PERSKAITĖTE IR SUPRATOTE VISAS ŠIO PRIVATUMO PRANEŠIMO NUOSTATAS.

 

 

KOKIUS JŪSŲ ASMENS DUOMENIS RENKAME

 

Jūsų privatumas mums svarbus, todėl čia paaiškiname, kokius jūsų asmens duomenis renkame. Dėmesio! Jei jūs nepateiksite tam tikrų asmens duomenų, „TCL“ galimai negebės įvykdyti visų šiame privatumo pranešime nurodytų veiksmų, o jūs galimai negebėsite naudotis visomis „TCL“ priemonėmis ar prie jų prisijungti.

 

Mes galime rinkti ir apdoroti toliau nurodytus jūsų asmens duomenis.

 

§  Jūsų mums teikiama informacija. Tai informacija, kurią jūs nurodote mūsų svetainių registracijos formose, kurdami paskyras arba susisiekdami su mumis tiesiogiai, telefonu, internetu ar kitais būdais, ir kuri leidžia, priklausomai nuo konteksto, jus identifikuoti. Toliau pateikiame neišsamų tokios informacijos sąrašą.

 

o   Kontaktinė asmens informacija: vardas, namų ir (arba) darbo adresai, el. pašto adresas, telefono numeris.

o   Registracijos informacija: naudotojo vardas, slaptažodis, slapyvardis.

o   Demografinė informacija: gimimo data, lytis.

o   mokėjimų informacija: debito arba kredito kortelės, banko arba kita mokėjimų ir finansinė informacija.

o   Kita su jumis susijusi informacija: pareigos (pvz., apie jūsų pareigas galime teirautis mūsų apklausose), kalba, sveikatos informacija (pvz., jūsų fiziniai duomenys, tokie kaip ūgis ir svoris, kūno temperatūra, širdies ritmas, miego kokybė, ėjimo / bėgimo / važiavimo dviračiu sekimo informacija).

o   Jūsų klausimai, nusiskundimai arba atsiliepimai apie mūsų produktus ir paslaugas, arba atsakymai į mūsų klausimynus. 

o   Jūsų turima ir naudojama informacija apie „TCL“ priemones, ir jei taikoma, tokių priemonių įsigijimo įrodymai.

o   Nepilnamečių tėvų arba globėjų el. pašto adresai.

 

§  Jūsų asmens informacija, kurią renkame ir apdorojame. Mes galime automatiniu būdu rinkti jūsų interneto ir elektroninių prietaisų naudojimo bei kitą susijusią informaciją iš atitinkamų prietaisų ir naršyklių. Toliau pateikiame neišsamų atitinkamos informacijos sąrašą.

 

o   Informacija apie jūsų „TCL“ priemonių naudojimą.

o   Jūsų prietaiso vieta ir laiko zona.

o   Išsami informacija apie mūsų tiekiamų produktų naudojimą, pvz., naršymo ar paieškos istorija, paspaudimai, naršyklės tipas, seansų dažnis ir kita jūsų veiklos naudojant mūsų produktus ar paslaugas informacija.

o   IP adresas, MAC adresas, įrenginio ID, terminalo ID, serijos numeris, IMEI numeris, IMSI numeris, reklamavimo ID (unikalus naudotojo ID, priskirtas naudotojo įrenginiams reklamos tikslais), aparatinės įrangos modelis ir visi kiti įrenginio identifikatoriai arba specifinė „TCL“ priemonių informacija.

o   Tiksli ir apytikslė geografinės padėties informacija, kurią teikia jūsų prietaiso GPS signalas arba kuri perduodama per netoliese esančius „Wi-Fi“ prieigos taškus ir mobiliojo ryšio bokštus, kai naudojatės tam tikromis paslaugomis ir įjungiate vietos nustatymo funkciją. Produktų ar programų operacinės sistemos nustatymuose bet kada galite išjungti geografinės vietos duomenų rinkimo funkcijas.

o   Jūsų sveikatos, fizinės būklės ir veiklos informacija (pvz., ūgis ir svoris, kūno temperatūra, širdies ritmas, miego kokybė, ėjimo, bėgimo ir važiavimo dviračių duomenys), kurią teikiate mums arba sutinkate, kad ją rinktume.

o   Klaidų registrai, kodai ir aprašymai bei kita jūsų pateikta informacija, susijusi su bet kokios „TCL“ priemonės gedimais ar sutrikimais.

o   Tam tikrų „TCL“ programėlių surinkta informacija. Pavyzdžiui, jei mobiliajame telefone naudositės „TCL“ paskyros programėle, prisijungsite prie interneto ir suteiksite sisteminius leidimus (išsaugoti duomenis, naudoti kamerą, interneto ryšį ir kontaktus), programėlė išsaugos jūsų el. pašto adresą, paskyros prisijungimo vardą ir slaptažodį, lytį, šalį (regioną), įrenginio modelį, įrenginio pavadinimą, programėlės ir mobiliojo telefono operacinės sistemos versijas.

o   Vietos, kurioje naudojatės „TCL Connect“ programėle „TCL“ arba „Alcatel“ prietaisams (pvz., išmaniesiems laikrodžiams, apyrankėms, maršrutizatoriams) susieti ir valdyti, informacija; taip pat  jūsų „Wi-Fi“ arba „Bluetooth“ ryšio, naudojimo vietos, naudojamos „TCL“ paskyros, „TCL“ arba „Alcatel“ prietaisų ir su jais siejamų telefonų informacija.

o   Jūsų adresas, telefono ir fakso numeriai, el. pašto adresai, pokalbių istorija ar jūsų ir mūsų klientų aptarnavimo komandos pokalbių įrašai, kai mes teikiame pagalbą po pardavimo.

o   Kita informacija kurią atskleidžiame jums pirmą kartą paleidus tam tikras programėles.

 

§  Kitų šaltinių informacija. Mes galime rinkti jūsų informaciją iš trečiųjų šalių. Toliau pateikiame neišsamų atitinkamos informacijos sąrašą.

 

o   Socialinių tinklų informacija.

o   Kitų produktų, paslaugų, svetainių ir programėlių teikėjų informacija.

o   Jūsų mobiliųjų prietaisų remonto informacija.

o   Kita komercinė ir viešai prieinama informacija (kiek tai leidžia įstatymai).

o   Jei dalyvaujate rinkos tyrimų programose, kurias organizuoja ir (arba) remia „TCL“ arba mūsų atstovai, galime iš atitinkamų trečiųjų šalių svetainių ar socialinių tinklų, laikydamiesi jų privatumo politikos, rinkti papildomą informaciją.

 

Mes taip pat galime vadovaudamiesi įstatymais rinkti kitą informaciją apie jus, jūsų įrenginį ar „TCL“ priemones, apie tai jus informuodami rinkimo metu ir (arba) gavę jūsų sutikimą rinkti tokią informaciją.

 

Be tėvų arba globėjų sutikimo mes specialiai nerinksime jokios asmeninės informacijos apie jų vaikus iki 13 metų arba iki atitinkamoje jurisdikcijoje numatyto minimalaus amžiaus, ir iš jų, jei to reikalauja įstatymai. „TCL“ naudos su vaikais susijusius asmens duomenis tik tiek, kiek tai leidžia galiojantys įstatymai, ir, jei reikia, tik gavus tėvų ar globėjų sutikimą. Jei manote, kad jūsų vaikas mums pateikė savo asmens duomenis be jūsų sutikimo, susisiekite su mumis toliau skirsnyje „Mūsų kontaktai“ nurodytu el. pašto adresu. Kai pageidaujate, kad jūsų vaikas naudotųsi mūsų „Kids Learning“ arba „Kids Mode“ paslaugomis, „TCL“ šeimos laikrodžiu arba kitais vaikams skirtais „TCL“ produktais arba paslaugomis, mes pateikiame atskirą privatumo pranešimą, kuriame išsamiau nurodome, kaip apsaugome vaiko asmens duomenis.

 

 

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ NAUDOJIMAS

 

Mes galime rinkti, saugoti, tvarkyti ar kitaip naudoti jūsų asmens duomenis toliau nurodytais būdais ir tikslais.

 

§  Teikti, aktyvinti, tikrinti ir tvarkyti jūsų įsigytus mūsų produktus ar paslaugas.

 

§  Teikti „TCL“ priemonių programinės įrangos atnaujinimo, priežiūros, techninio palaikymo ir garantinio aptarnavimo paslaugas.

 

§  Padėti užsiregistruoti ir tvarkyti jūsų „TCL“ paskyrą.

 

§  Leisti atsisiųsti ir įsigyti mūsų produktus (pvz., programas), paslaugas ir suteikti prieigą prie susijusių svetainių ir (arba) įrenginiuose įdiegtų trečiųjų šalių programų.

 

§  Apdoroti mokėjimo operacijas arba „TCL“ priemonių užsakymus.

 

§  Susisiekti su jumis dėl „TCL“ priemonių, pvz., jei keistume „TCL" priemones arba su jomis kiltų nesklandumų. Tokiais atvejais galime tikrinti jūsų paskyras ir tapatybę, aptikti saugumo pažeidimus ir diegti apsaugos nuo kenkėjiškų veiklų priemones.

 

§  Apsaugoti nuo sukčiavimo ir informacijos saugumo pavojų, užkirsti jiems kelią, taip pat apsaugoti „TCL“ priemones.

 

§  Nustatyti, įgyvendinti ar apginti savo teises ir dalyvauti teisminiuose procesuose.

 

§  Reaguoti į visus skundus ar klausimus, kuriuos galite teikti dėl „TCL“ priemonių, ir ginti bei naudotis mūsų teisėmis.

 

§  Suasmeninti „TCL“ priemones gavus atitinkamą jūsų užklausą.

 

§  Šalinti funkcinius ar kitus „TCL“ priemonių sutrikimus.

 

§  Vertinti esamas ir kurti naujas technologijas bei „TCL“ priemonių funkcijas ir jas tobulinti.

 

§  Administruoti su „TCL“ priemonėmis susijusius konkursus, akcijas, renginius, rinkos tyrimus ir apklausas.

 

§  Palengvinti vidinius „TCL“ procesus, pavyzdžiui, auditus, duomenų analizę ir tyrimus, ir gerinti mūsų produktus, paslaugas, klientų patirtį ir komunikaciją.

 

§  Laikytis visų galiojančių įstatymų, teisės aktų, direktyvų, teismų ir kompetentingų institucijų sprendimų.

 

 

§  Siųsti jums aktualesnę informaciją apie „TCL“ priemones. Tam tikroms rinkodaros veikloms mums reikia jūsų sutikimo. Mes siūlome jums įvairius būdus atsisakyti gauti tam tikrus mūsų pranešimus. Jei nenorite gauti mūsų rinkodaros pranešimų, spustelėkite el. laiško apačioje esančią nuorodą „Atšaukti prenumeratą“ ir vykdykite tolesnius nurodymus.

 

§  Mes ir mūsų reklamos partneriai kai kuriuose savo produktuose ir paslaugose teikiame nesuasmenintą reklamą. Mūsų reklamos partnerių teikiamai suasmenintai reklamai prašysime jūsų išankstinio sutikimo, kaip to reikalauja atitinkami įstatymai.

 

§  Bet kokiais kitais tikslais, kai jūs suteikiate atitinkamą sutikimą.

 

Mūsų renkamus jūsų asmens duomenis, kurie vadovaujantis galiojančiais įstatymais priskiriami specialių arba neskelbtinų asmens duomenų kategorijomis, tvarkome tik gavę jūsų sutikimą, kurį galite bet kada atšaukti. Tačiau įspėjame, jei taip nuspręsite, mes nebegalėsime jums teikti tam tikrų paslaugų. Jei nuspręsite sutikimą atšaukti, mes suteiksime daugiau informacijos apie pasekmes. Jei leidžia įstatymai, mes taip pat galime apdoroti specifinių kategorijų asmens duomenis, kuriuos skelbiate viešai, arba siekiant pareikšti, vykdyti ir apginti teisinius reikalavimus.

 

Jei veikiate organizacijos vardu ir siekiate įsigyti ar naudoti „TCL“ priemones, galime išsaugoti jūsų vardą, pavardę, pristatymo ir (arba) verslo adresus, el. pašto adresą bei telefono numerį ir naudoti tokius asmens duomenis tiek, kiek reikia įprastoms verslo ar administracinėms operacijoms vykdyti arba kitais skirsnyje „Asmens duomenų naudojimas“ nurodytais tikslais.

 

 

KADA JŪSŲ ASMENS DUOMENIS ATSKLEIDŽIAME TREČIOSIOMS ŠALIMS

 

Mes neparduodame ir kitaip neatskleidžiame jūsų mums pateiktų asmens duomenų, išskyrus šiame ar bet kokiame kitame privatumo pranešime aprašytus atvejus, su kuriais jūs supažindinami prieš tokių duomenų rinkimą.

 

Toliau aprašytomis aplinkybėmis galime atskleisti jūsų asmens duomenis „TCL“ patronuojamosioms įmonėms.

 

§  Padėti mums tiekti jums „TCL“ priemones.

 

§  Reklamuoti „TCL“ patronuojamųjų įmonių teikiamus produktus ir paslaugas.

 

§  Tikslais, dėl kurių vadovaujantis šiuo privatumo pranešimu „TCL“ apdoroja jūsų asmens duomenis.

 

Taip pat galime dalintis jūsų asmens duomenimis su trečiosiomis šalimis, siekdami anksčiau čia pateiktame skirsnyje „Asmens duomenų naudojimas“ nurodytų tikslų, įskaitant ir nurodytus toliau .

 

§  Bet kokio „TCL“ verslo ar turto pardavimo kitai bendrovei, bendrovių susijungimo ar kitų reikšmingų sandorių atveju galime atskleisti jūsų asmens duomenis kruopščių patikrinimų metu ar pasibaigus sandoriui.

 

§  Su savo reklamos partneriams galime dalintis jūsų reklamavimo ID (unikaliu jūsų įrenginiams reklamavimo tikslais priskirtu ID), kad būtų galima teikti nesuasmenintą reklamą.

 

§  Jei mes reklamuojame trečiųjų šalių produktus ar paslaugas, galime dalintis jūsų asmens duomenimis su tokiomis trečiosiomis šalimis.

 

§  Kai jūs sutinkate atskleisti savo asmens duomenis konkrečiai trečiajai šaliai arba trečiųjų šalių kategorijos atstovams bendrai.

 

§  Trečiųjų šalių agentams ar rangovams (pavyzdžiui, mūsų elektroninių duomenų saugojimo paslaugų teikėjams), kuriuos samdome, kad padėtų jums teikti paslaugas ir produktus. Mes imsimės priemonių reikalauti, kad tokios trečiosios šalys tvarkytų jūsų asmens duomenis laikantis šio privatumo pranešimo nuostatų ir konfidencialumo reikalavimų.

 

§  Verslo partneriams teikiantiems produktus ir (arba) paslaugas, kurie yra „TCL“ priemonių, kurias mes teikiame jums, dalis. Šios trečiosios šalys atsako už tai, kad su jų produktais ir paslaugomis susijusių jūsų asmens duomenų naudojimas atitiktų atskirai jų teikiamuose privatumo pranešimuose nurodytus reikalavimus, su kuriais visuomet rekomenduojame susipažinti.

 

§  Tiek, kiek to reikalauja įstatymai, kai esame teisiškai įpareigoti atskleisti jūsų asmens duomenis arba siekiame nustatyti, taikyti ar apginti savo ir (arba) trečiųjų šalių teises.

 

Be šiame privatumo pranešime nurodytų asmens duomenų atskleidimo, mes galime jais dalintis su trečiosiomis šalimis tik gavę atitinkamą jūsų leidimą.

 

Dėmesio! Jei naudodamiesi mūsų paslaugomis ar produktais taip pat naudojatės trečiųjų šalių paslaugomis (pvz., socialiniais tinklais, laikinaisiais prisijungimo įrankiais, programomis ar mobiliosiomis platformomis), galimai bus renkama jūsų asmens informacija apie vykdomą veiklą naudojant gaminius ir paslaugas ar ryšius su trečiųjų šalių tiekiamais produktais ir paslaugomis ir jų naudojimą. Bet koks tokių trečiųjų šalių vykdomas asmens duomenų tvarkymas reglamentuojamas tik jų pačių privatumo taisyklėmis.

 

NUORODOS Į TREČIĄSIAS ŠALIS

 

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių svetaines, o mūsų produktuose taip pat gali būti iš anksto įdiegtų programų, kurias sukūrė ir valdo trečiosios šalys. Mes neatsakome už tokių svetainių ar programų turinį, jų naudojimą ir susijusį jūsų duomenų privatumą. Šis privatumo pranešimams jiems netaikomas. Privalote įdėmiai perskaityti trečiųjų šalių privatumo pranešimus; prireikus turite susisiekti tokiomis trečiosiomis šalimis tiesiogiai.

 

Naudodami „TCL“ ir „Alcatel“ produktus galimai naudojatės tinklo operatorių paslaugomis, kurie taip pat gali rinkti jūsų asmens duomenis siekdami tobulinti savo paslaugas, vykdyti diagnostikas ir kitais tikslais. Šis privatumo pranešimams tinklo operatorių veiklai netaikomas, o mes už jų privatumo taisykles ir atitinkamus veiksmus neatsakome. Jei norite gauti daugiau informacijos apie tai, kaip tinklo operatoriai renka ir tvarko asmens duomenis, susisiekti su jais.

 

 

TARPTAUTINIS ASMENS DUOMENŲ PERDAVIMAS

 

„TCL“ gali dalintis jūsų asmens duomenis su kitomis grupės įmonėmis visame pasaulyje, kad galėtų vykdyti šiame privatumo pranešime nurodytą veiklą. „TCL“ taip pat gali pasamdyti trečiąsias šalis, kad jos tvarkytų ar dalintųsi jūsų asmens duomenimis su kitomis ne jūsų šalies trečiosiomis šalimis. Kai naudojatės „TCL“ priemonėmis galime perduoti, išsaugoti ir apdoroti jūsų informaciją, jūsų šalyje ir už jos ribų, laikydamiesi šio privatumo pranešimo nuostatų. Todėl jūsų asmens duomenims taip pat gali būti taikomi kitų šalių įstatymai.

 

„TCL“ imasi reikiamų priemonių, kad užtikrintų asmens duomenų perdavimą laikantis galiojančių privatumo įstatymų ir ypač sutartinių, techninių ir organizacinių priemonių (pvz., Europos Komisijos patvirtintų standartinių sutarčių sąlygų) taikymą.

 

 

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

 

Mes taikome organizacines, fizines ir technines jūsų pateiktų asmens duomenų apsaugos priemones, atitinkančias tarptautinius standartus, siekdami užkirsti kelią neteisėtai prieigai prie duomenų ar neteisėtam jų atskleidimui, naudojimui, keitimui, sugadinimui ar praradimui. Mes imamės pagrįstai taikomų jūsų asmens duomenų apsaugos veiksmų ir priemonių, įskaitant toliau nurodytus.

 

§  Naudojame SSL ir kitas technines paslaugų ir produktų duomenų šifravimo priemones. Reguliariai nagrinėjame duomenų rinkimą, saugojimą ir apdorojimą (įskaitant fizines apsaugos priemones), kad apsaugotume sistema nuo neteisėtos prieigos.

 

§  Suteikiame savo darbuotojams ir trečiųjų šalių personalui prieigą prie asmens duomenų, kurių reikia, kad mes galėtume tvarkyti tokius asmens duomenis ir teikti paslaugas. Tokiems darbuotojams ir mūsų įgaliotųjų trečiųjų šalių personalui taikomi sutartiniai konfidencialumo įsipareigojimai.

 

§  Jūsų asmens duomenų apsauga mums yra išskirtinai svarbi užduotis. Mes ir toliau stengsimės apsaugoti jūsų asmens duomenis ir pritaikyti aktualias apsaugos priemones, kaip pvz., užtikrinti saugomų ir perduodamų duomenų šifravimą, kad neturintiems teisių jie nebūtų prieinami, jų negalėtų naudoti ar atskleisti.

 

§  Apdairiai renkamės verslo partnerius ir paslaugų teikėjus; su jais pasirašome abipuses sutartis dėl asmens duomenų apsaugos reikalavimų ir įsipareigojimų.

 

§  Vykdome saugos ir privatumo apsaugos mokymus, tikrinimus ir viešinimo veiklą, kad gerintume darbuotojų supratimą apie asmens duomenų apsaugos svarbą.

 

Tačiau turite suprasti, kad negalime garantuoti 100 proc. saugų duomenų perdavimą internetu. Pastebėję bet kokius mūsų apsaugos sistemos pažeidimus veikiame nedelsdami ir vadovaudamiesi taikomų įstatymų reikalavimais.

 

 

ASMENS DUOMENŲ LAIKYMAS

 

„TCL“ laiko asmens duomenis tiek, kiek reikia šiame privatumo pranešime nurodytiems tikslams pasiekti, o vėliau, praėjus pagal toliau nurodytus kriterijus pagrįstai nustatytam laikui, tokius duomenis pašaliname.

 

§  „TCL“ laiko asmens duomenis tiek, kiek reikia skyrelyje „Asmens duomenų naudojimas“ nurodytiems tikslams pasiekti; šis laikotarpis gali sutapti su numatytu „TCL“ ir jūsų bendradarbiavimo laikotarpiu.

 

§  „TCL“ laiko asmens duomenis tiek, kiek to reikalauja taikomi teisiniai įpareigojimai arba tol, kol jų reikia ginant mūsų teises teismuose.

 

 

JŪSŲ TEISĖS

 

Duomenų apsaugos įstatymai jums suteikia tam tikrų teisių dėl jūsų asmens duomenų. Ne visi privatumo įstatymai vienodi, todėl tokios teisės įvairiose šalyse gali skirtis. Daugiau informacijos apie savo teises konkrečiose jurisdikcijose rasite šio privatumo pranešimo prieduose.

 

Mes suprantame, kad jūsų asmens duomenys priklauso tik jums, todėl jūs galite nuspręsti, kaip mums leisite juos naudoti. Toliau nurodome galimas jūsų teises.

 

§  Teisė prašyti prieigos prie jūsų asmens duomenų, įskaitant teisę gauti informaciją apie tokius duomenis ir jų kopijas.

 

§  Teisė prašyti pakeisti arba pakoreguoti jūsų asmens duomenis, jei jie yra netikslūs ar neišsamūs.

 

§  Teisė tam tikromis aplinkybėmis prašyti pašalinti jūsų asmens duomenis. Dėmesio! Galimos situacijos, kuriose net gavę jūsų prašymą pašalinti jūsų asmens duomenis, to padaryti negalėsime dėl teisinių įpareigojimų juos saugoti.

 

§  Teisė pastebėjus jūsų teisių pažeidimą pateikti atitinkamą skundą kompetentingai vyriausybinei tarnybai, jei tai leidžia taikomi įstatymai.

 

Savo teisėmis galite pasinaudoti susisiekę su mumis toliau skirsnyje „Mūsų kontaktai“ nurodytais kontaktais.

 

Prieš vykdydami jūsų užklausą galimai turėsime patikrinti tokios užklausos autentiškumą ir gauti jūsų asmens duomenų patvirtinimą. Asmens duomenis naudojame tik patikrinę užklausos autentiškumą ir įgaliojimus teikti tokias užklausas.

 

 

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

 

Mes ir mūsų reklamos bei duomenų analizės paslaugų partneriai naudojame slapukus ir kitas panašias internetines technologijas, įskaitant pikselio žymas ar internetinius švyturius (automatines duomenų rinkimo priemones), kad galėtume užtikrinti tam tikras „TCL“ paskyrų, mobiliųjų prietaisų, programėlių ir internetinių puslapių savybes. Automatinės duomenų rinkimo priemonės yra jūsų prietaisuose veikiančios programos. Automatinės duomenų rinkimo priemonės leidžia atpažinti jūsų naršyklę ar įrenginį, kuriuose naudojate „TCL“ programas ar kuriais lankotės „TCL“ svetainėse. Daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus rasite slapukų taisyklėse, kurias rasite čia:https://www.tcl.com/global/en/tcl-cookies-policy.html

 

mes naudojame dviejų tipų automatines duomenų rinkimo priemones: momentinius ir nuolatinius slapukus.

 

Momentiniai slapukai pašalinami, kai uždarote naršyklę. Momentiniai slapukai leidžia identifikuoti jus jūsų prietaisui priskiriant atsitiktinai sugeneruotą unikalų identifikatorių. Kam naudojame momentinius slapukus.

 

§  Kad galėtume jums teikti produktus ir paslaugas bei tvarkyti susijusias operacijas. Pavyzdžiui, galime naudoti slapuką, kad išsaugotume jūsų paskyros pirkinių krepšelyje pridėtus produktus.

 

§  Kad galėtume tvarkyti ir redaguoti tam tikrą turinį.

 

Nuolatiniai slapukai uždarius naršyklę nepanaikinami. Kam naudojame nuolatinius slapukus.

 

§  Kad galėtume užregistruoti prie „TCL“ paskyros prisijungusį lankytoją.

 

§  Kad galėtume užregistruoti prie „TCL“ paskyros, svetainės ar programos prisijungusio lankytojo sutikimą naudoti slapukus, jei taikoma.

 

§  Kad užtikrintume gerą teikiamų paslaugų dizainą ir savybes. Pavyzdžiui, slapukus galime naudoti mūsų svetainių ar programų populiarumui stebėti ir siekiant suprasti, kaip galima pagerinti jų funkcionalumą.

 

§  Kad gerintume naudotojų patirtį ir galėtume suasmeninti turinį. Pavyzdžiui, galime naudoti slapukus naudotojų parinktims išsaugoti ir užtikrinti, kad svetainių ir programų turinys (įskaitant reklaminį) būtų tinkamesnis naudotojams.

 

§  Kad mes ir mūsų trečiųjų šalių partneriai galėtų teikti skelbimus ar pritaikytus rinkodaros pranešimus, kuriuos sutikote gauti. Pavyzdžiui, galime naudoti slapukus, kad išsaugotume informaciją apie produktus ir paslaugas, kuriuos perkate arba kuriais domitės. Tuomet naudodamiesi tokia informacija ir trečiųjų šalių paslaugomis galime mūsų ir kitose svetainėse ar programose teikti jums aktualias reklamas.

 

§  Kad galėtume tvarkyti ir redaguoti tam tikrą turinį.

 

Kaip tvarkyti automatines duomenų rinkimo priemones

 

Jei slapukų gauti nepageidaujate, savo naršyklėje galite atlikti atitinkamus slapukų atmetimo arba įspėjimo dėl slapukų naudojimo nustatymus. Taip pat galite pašalinti slapukus iš karto atsijungę nuo „TCL“ paskyros, svetainės ar programėlės. Kai lankotės „TCL“ paskyroje slapukų patvirtinti neprivalote, tačiau jei atmesite slapukus, galimai negebėsite naudotis visomis „TCL“ paskyros, svetainės ar programėlės savybėmis ir funkcijomis.

 

Daugumos naršyklių pagalbos skyriuose nurodoma, kaip nustatyti, kad naršyklė nepriimtų naujų slapukų arba praneštų, kai gaunate naujas automatinio duomenų rinkimo priemones, ir kaip visiškai išjungti tokias priemones. Toliau pateikiame nuorodas į informacinius kai kurių populiarių naršyklių puslapius: „Google Chrome“; „Microsoft Edge“; „Mozilla Firefox“; „Microsoft Internet Explorer“; „Opera“ ir „Apple Safari“

 

Jei reikalauja įstatymai, pirmą kartą apsilankiusiems mūsų svetainėje ar atidariusiems programėlę naudotojams mes pateikiame slapukų valdymo juostą, kurioje galite sužinoti kokio tipo automatines duomenų rinkimo priemones naudojame ir jas valdyti.

 

Asmens duomenys surinkti naudojant automatines duomenų rinkimo priemones

 

Automatinių duomenų rinkimo priemonių surinktus asmens duomenis naudojame anksčiau nurodytais tikslais (įskaitant nurodytus skirsnyje „Asmens duomenų naudojimas“).  Sutikimą naudoti slapukus naudojame kaip teisinį pagrindą naudoti jų pagalba surinktus asmens duomenis.

 

 

MŪSŲ KONTAKTAI

 

Jei norite gauti daugiau informacijos apie jūsų asmens duomenų rinkimą, naudojimą, atskleidimą, perdavimą ar tvarkymą, taip pat apie bet kokias čia nurodytas jūsų teises, susisiekite su mumis toliau nurodytais kontaktais.

 

Gyvenantiems EEE: mūsų atstovas Europos Sąjungoje yra „TCT Mobile Europe“, įsikūręs adresu Le Capitole, 55 rue des Champs-Pierreux, 92000 Nanterre, Prancūzija. Susisiekite su mumis el. adresu privacy.dpo@tcl.com.

 

Gyvenantiems JK: mūsų atstovas Jungtinėje Karalystėje yra „TCT Mobile UK Limited“, įsikūręs adresu 10 Finsbury Square, EC2A 1AF Londonas, Anglija. Susisiekite su mumis el. adresu privacy.dpo@tcl.com.

 

Gyvenantiems Indijoje: užklausas priima mūsų atstovas p. Sudhansu Sahu, su kuriuo galite susisiekti el. adresu privacyqueryindia@tcl.com.

 

Gyvenantiems JAV: mūsų padalinys JAV yra „TCT Mobile (US) Inc.“, kurio adresas ir kiti kontaktiniai duomenys nurodyti toliau:

„TCT Mobile, Inc.“

25 Edelman, suite 200

Irvine, CA 92618

Susisiekite su mumis el. adresu privacy.na@tcl.com arba paskambinę nemokama linija 1-855-368-0829

 

Gyvenantiems Brazilijoje: mūsų padalinys Brazilijoje yra „Semp TCL Mobilidade Ltda.“ (Mokesčių mokėtojo registracijos Nr. 08.649.664/0001-98), kuro adresas ir kiti kontaktiniai duomenys nurodyti toliau:

„Semp TCL Mobilidade Ltda.“

Avenida Arnaldo Rojek, nº 01, Rua 5, Galpão H - parte 1, Altos de Jordanésia, Cajamar/SP - CEP 07.786-900

Susisiekite su mumis el. adresu privacidade@semptcl.com.br arba paskambinę nemokama linija +55 (11) 3004-7570.

 

Gyvenantiems Kinijoje ir kituose pasaulio regionuose: duomenų valdytojas yra „TCL Communication Technology Holdings Limited“, įsikūręs adresu 10F Building F4, „TCL Communication Technology Building“, International E-City, No. 1001 Zhongshanyuan Road, Xili Street, Nanshan District, Shenzhen City, Guangdong Province, Kinija.

 

 

Jei turite klausimų dėl privatumo ar duomenų naudojimo, kuriuos nepakankamai išaiškinome šiame dokumente, susisiekite su JAV įsikūrusia trečiųjų šalių ginčų sprendimo agentūra (paslaugos nemokamos) šiuo adresu: https://feedback-form.truste.com/watchdog/request.

TRUSTe

 

BRAZILIJAI TAIKOMAS PRIEDAS

(Ši dalis pradės galioti LGPD įsigaliojimo dieną)

 

Bendroji apžvalga

 

Šio priedo nuostatos išimtinai pritaikytos Brazilijos teisės aktams dėl asmens duomenų tvarkymo, o ypač įstatymui Nr. 13.709 / 2018 ir jo papildymams (LGPD). „TCL“ bendrojo privatumo pranešimo ir šio priedo nuostatų prieštaravimo atveju, pirmenybė teikiama šiam priedui, tačiau tik duomenų tvarkymo klausimais, kuriems taikoma Brazilijos teisė.

 

Teisinis pagrindas apdoroti asmens duomenis

 

Asmens duomenų apdorojimas gali būti vykdomas remiantis vienu iš toliau nurodytų teisinių pagrindų: i) „TCL“ teisiniai įsipareigojimai; ii) sutarties sąlygos; iii) teisių gynimas juridiniuose, administraciniuose arba arbitražo teismuose; iv) gyvybės ir sveikatos apsauga; v) teisėtas „TCL“ ar trečiųjų šalių interesas; vi) kredito užtikrinimas.

 

Įsipareigojimas

 

Mūsų svetainėse pateikdami savo asmens duomenis arba naudodamiesi „TCL“ priemonėmis jūs sutinkate su šio privatumo pranešimo nuostatomis dėl bet kokio jūsų asmens duomenų apdorojimo, įskaitant rinkimą, naudojimą, perdavimą, pardavimą, klasifikavimą, prieigos suteikimą, saugojimą, keitimą, skelbimą, atskleidimą, pašalinimą ir kt.

 

Asmens duomenų konfidencialumas ir jūsų atsakomybės

 

„TCL“ deda visas pastangas, kad apsaugotų jūsų asmens duomenis. Jūs patys atsakote už bet kokią veiklą vykdomą jūsų „TCL“ priemonių paskyrose. Jei įtartumėte, kad jūsų paskyros informacija tapo prieinama neįgaliotiems asmenims, susisiekite su mumis skirsnyje „Mūsų kontaktai“ nurodytais kontaktais.

 

Jūsų teisės

 

Taikomos taisyklės ir įstatymai užtikrina jums šias jūsų teises: i) teisę patvirtinti su jūsų asmens duomenimis susijusią veiklą; ii) teisė gauti prieigą; iii) teisė ištaisyti neteisingus, papildyti neišsamius ar pašalinti pasenusius asmens duomenis; iv) teisė nuasmeninti, užblokuoti prieigą arba pašalinti nereikalingus, perteklinius, ir tvarkomus pažeidžiant galiojančius teisės aktus asmens duomenis; v) teisė perkelti; vi) teisė pašalinti asmens duomenis, kurie nebėra reikalingi numatytiems tikslams, išskyrus atvejus, kai asmens duomenis saugoti būtina ir leidžiama įstatymų; vii) teisė gauti informaciją apie privačius ir viešus subjektus, kuriems buvo perduoti jūsų asmens duomenys; viii) teisė gauti informaciją apie atsisakymo duoti sutikimą pasekmes; ix) teisė atšaukti sutikimą; x) teisė kreiptis į Brazilijos nacionalinę duomenų apsaugos tarnybą (ANPD) dėl asmens duomenų tvarkymo; xi) teisė uždrausti tvarkyti asmens duomenis, kai pažeidžiami galiojantys teisės aktai.

 

Automatiniai sprendimai ir profilių kūrimas

 

Automatinius sprendimus priima kompiuterinės algoritmų programos be žmogaus įsikišimo.

 

Profilių kūrimas – tai automatinė jūsų interesų, pageidavimų, elgesio, vietos ir kitų asmeninių savybių ir asmens duomenų analizė ir statistiniai įvertinimai. Išanalizavę tokius duomenis ir jais remiantis mūsų platformose galime jums teikti tikslinę ir mūsų manymu jums aktualią informaciją.

 

Jūs turite teisę prašyti peržiūrėti automatinį sprendimą.

 

Duomenų valdytojas

 

jei privatumo pareiškime kitaip nenurodyta, duomenų valdytojas yra „TCL Communication Technology Holdings Limited“, įsikūręs adresu 10F Building F4, „TCL Communication Technology Building“, International E-City, No. 1001 Zhongshanyuan Road, Xili Street, Nanshan District, Shenzhen City, Guangdong Province, Kinija.

 

Susisiekite su „TCL“ el. adresu privacidade@semptcl.com.br arba paskambinę nemokama linija +55 (11) 3004-7570.

 

Dėl jūsų asmens duomenų tvarkymo jūs taip pat turite teisę kreiptis į ANPD. Tai galite padaryti tiesiogiai.

 

 

 

 

PRIEDAS TAIKOMAS EUROPOS EKONOMINĖS ERDVĖS (EEE) IR JUNGTINĖS KARALYSTĖS (JK) ŠALIMS

 

Asmens duomenų naudojimas

 

Mes galime rinkti, saugoti, tvarkyti ar kitaip naudoti jūsų asmens duomenis toliau nurodytais būdais, tikslais ir teisiniais pagrindais.

 

1. Sudaryti su jumis sutartį ir teikti „TCL“ priemones.

 

§  Teikti, aktyvinti, tikrinti ir tvarkyti jūsų įsigytus mūsų produktus ar paslaugas.

 

§  Teikti „TCL“ priemonių programinės įrangos atnaujinimo, priežiūros, techninio palaikymo ir aptarnavimo paslaugas.

 

§  Padėti užsiregistruoti ir tvarkyti jūsų „TCL“ paskyrą.

 

§  Leisti atsisiųsti ir įsigyti mūsų produktus (pvz., programas), paslaugas ir suteikti prieigą prie susijusių svetainių ir (arba) įrenginiuose įdiegtų trečiųjų šalių programų.

 

§  Apdoroti mokėjimo operacijas arba „TCL“ priemonių užsakymus.

 

§  Susisiekti su jumis dėl „TCL“ priemonių, pvz., jei keistume „TCL" priemones arba su jomis kiltų nesklandumų.

 

2. Laikytis mums taikomų teisinių įsipareigojimų.

 

§  Laikytis visų galiojančių įstatymų, teisės aktų, direktyvų, teismų ir kompetentingų institucijų sprendimų.

 

§  Apsaugoti nuo sukčiavimo atvejų, teisės pažeidimų ar informacijos saugumo pavojų, užkirsti jiems kelią, taip pat apsaugoti „TCL“ priemones, pvz., tikrinti paskyras ir tvirtinti tapatybes, aptikti saugos pažeidimus ir sustabdyti kenkėjiškas veiklas.

 

3. „TCL“ teisė rinkti ir apdoroti jūsų asmens duomenis.

 

§  Nustatyti, įgyvendinti ar apginti savo teises ir dalyvauti teisminiuose procesuose.

 

§  Reaguoti į visus skundus ar klausimus, kuriuos galite teikti dėl „TCL“ priemonių; ginti bei naudotis mūsų teisėmis.

 

§  Suasmeninti „TCL“ priemones gavus jūsų užklausą.

 

§  Suprasti, peržiūrėti adresuoti ir šalinti „TCL“ priemonių problemas.

 

§  Vertinti esamas ir kurti naujas technologijas bei „TCL“ priemonių funkcijas ir jas tobulinti.

 

§  Administruoti su „TCL“ priemonėmis susijusius konkursus, akcijas, renginius, rinkos tyrimus ir apklausas.

 

§  Palengvinti vidinius „TCL“ procesus, pavyzdžiui, auditus, duomenų analizę ir tyrimus, ir gerinti mūsų produktus, paslaugas, klientų patirtį ir komunikaciją.

 

§  Kurti mokymų procesus ir sistemas.

 

§  Planuoti verslo veiklą, teikti ataskaitas ir daryti prognozes.

 

§  Siųsti jums aktualesnę informaciją apie „TCL“ priemones. Tam tikroms rinkodaros veikloms mums reikia jūsų sutikimo. Mes siūlome jums įvairius būdus atsisakyti gauti tam tikrus mūsų pranešimus. Jei nenorite gauti mūsų rinkodaros pranešimų, spustelėkite el. laiško apačioje esančią nuorodą „Atšaukti prenumeratą“ ir vykdykite tolesnius nurodymus.

 

§  Teikti nesuasmenintą reklamą.

 

4. Kitais tikslais gavus jūsų sutikimą.

 

„TCL“ gali naudoti jūsų asmens duomenis kitais tikslais, suderinamais su nurodytais anksčiau. Vertindami, ar tikslai yra suderinami, atsižvelgiame į galiojančiuose įstatymuose nustatytus kriterijus, įskaitant pagrįstus jūsų lūkesčius. Kitaip tariant, asmens duomenys gali būti naudojami antriniais ir kitais tikslais, neprieštaraujančiais anksčiau nurodytiems.

 

Jūsų teisės

 

Duomenų apsaugos įstatymai EEE šalyse narėse ir Jungtinėje Karalystėje jums suteikia tam tikrų teisių dėl jūsų asmens duomenų. Tai gali būti toliau nurodytos jūsų teisės.

 

§  Teisė prašyti prieigos prie jūsų asmens duomenų ir prašyti pakoreguoti neteisingus arba netikslius duomenis.

 

§  Teisė prašyti jūsų apdorojamų asmens duomenų kopijų ir juos perkelti.

 

§  Teisė tam tikromis aplinkybėmis prašyti pašalinti asmens duomenis. Dėmesio! Galimos situacijos, kuriose net gavę jūsų prašymą pašalinti jūsų asmens duomenis, to padaryti negalėsime dėl teisinių įpareigojimų juos saugoti.

 

§  Teisė tam tikromis aplinkybėmis prieštarauti ir prašyti, kad mes nutrauktume jūsų asmens duomenų apdorojimą. Dėmesio! Galimos situacijos, kuriose net gavę jūsų prieštaravimą arba prašymą nutraukti jūsų asmens duomenų apdorojimą, to padaryti negalėsime dėl teisinių įpareigojimų toliau juos apdoroti ir (arba) atsisakyti tenkinti jūsų prašymą.

 

§  Teisė bet kada panaikinti savo sutikimą dėl asmens duomenų apdorojimo.

 

§  Teisė pastebėjus jūsų teisių pažeidimą pateikti atitinkamą skundą kompetentingai vyriausybinei tarnybai (informacijos apie kurią EEE atveju ieškokite čia: https://edpb.europa.eu/about-edpb/board/members_en; o Jungtinės Karalystės atveju čia: https://ico.org.uk/make-a-complaint/).

 

Mažamečiai

 

Jei jums nuo 13 iki 16 metų ir jūs gyvenate EEE arba Jungtinėje Karalystėje, o mes prašome jūsų sutikimo, įsitikinkite, kad vadovaujantis vietiniais duomenų apsaugos įstatymais jūs galite teikti teisinį sutikimą be savo tėvų ar globėjų leidimo. Mes patikrinsime jūsų amžių ir galime paprašyti jūsų tėvų arba globėjų sutikimo.

 

Asmens duomenų perdavimas

 

Perkeldami jūsų asmens duomenis už EEE arba JK ribų užtikrinsime, kad jie būtų apsaugoti taip, kaip mes įsipareigoję juos saugoti EEE ar JK, taikant toliau nurodytas sąlygas.

 

  • Trečioji šalis, kuriai perduodame jūsų asmens duomenis, Europos Komisijos arba JK valstybės sekretoriaus sprendimu pripažinta galinčia užtikrinti tinkamą apsaugos lygį.

 

  • Importuotojas ir eksportuotojas patvirtino atitinkamai Europos Komisijos arba JK valstybės sekretoriaus patvirtintas standartines sutarties sąlygas; arba

 

§  jei taikytina, „TCL“ taip pat gali dalytis duomenimis įstatymų konkrečioms situacijoms leidžiamose ribose, pvz., teikti paslaugas, kurių prašote, sudaryti ar vykdyti jūsų interesus atitinkančią sutartį, turint aiškų jūsų sutikimą, jei tai pagrįstai būtina viešųjų interesų apsaugai užtikrinti ir prireikus pateikti, įgyvendinti ar apginti teisinius reikalavimus.

 

Galite prašyti papildomos informacijos apie tai, kaip mes saugome jūsų asmens duomenis, kai jie perduodami už EEE ar JK ribų (įskaitant su trečiųjų šalių importuotojais pasirašytos standartinės sutarties kopiją), susisiekdami su mumis skirsnyje „Mūsų kontaktai“ nurodytais kontaktais.

 

 

 

 

KALIFORNIJAI TAIKOMAS PRIEDAS

 

Kalifornijos gyventojų privatumo teisės

 

Per pastaruosius 12 mėnesių galėjome rinkti asmens duomenis, priskiriamus „TCL“ komunikacijų privatumo pranešime nurodytoms kategorijoms.

 

 

 

Nuo 2020 m. sausio 1 d. JAV Kalifornijos gyventojams, be anksčiau skirsnyje „Jūsų teisės“ paminėtų teisių, taikomos toliau nurodytos teisės.

 

  • Teisė žinoti. Galite prašyti informacijos apie mūsų surinktų jūsų asmens duomenų kategorijas ir konkrečius jų elementus, taip pat apie šaltinių, iš kurių tokią informaciją renkame, kategorijas, tokios informacijos rinkimo tikslus ir apie jūsų asmens duomenų pardavimą ar atskleidimą trečiosioms šalims verslo tikslais.

 

  • Teisė nebūti diskriminuojamam pasinaudojant bet kuria iš aukščiau paminėtų teisių.

 

  • Teisė prašyti pašalinti jūsų asmens duomenis, išskyrus tam tikras teisės aktais numatytas išimtis. Dėmesio! Negavę jūsų tapatybės patvirtinimo galime atmesti jūsų prašymą pašalinti duomenis ir nurodyti tokio atmetimo priežastis.

 

Gavę jūsų prašymą patikrinsime, ar prašymo el. pašto adresas sutampa su jūsų paskyros adresu. Galime paprašyti papildomos informacijos (pvz., jūsų IMEI ar prietaiso serijos numerio), kad galėtume patvirtinti jūsų tapatybę, užtikrinti saugumą ir apsisaugoti nuo sukčiavimo. Vadovaujantis galiojančiais įstatymais galite turėti teisę prašymą pateikti per įgaliotąjį atstovą.  Norėdami paskirti įgaliotąjį atstovą, kuris naudosis jūsų teisėmis ir jūsų vardu priims sprendimus, galimai turėsite pateikti įgaliojimą arba kitokį jūsų atstovavimą patvirtinantį rašytinį įrodymą.

 

Papildomai, Kalifornijos civilinio kodekso 1798.83 skirsnis leidžia Kalifornijos gyventojams prašyti tam tikros informacijos apie jų asmens duomenų atskleidimą trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais. Norėdami pateikti tokį prašymą, susisiekite su mumis naudodamiesi toliau pateikta kontaktine informacija ir prašymo temoje nurodykite „Shine the Light“.

 

Jūs galite savo teisėmis pasinaudoti kaip nurodyta anksčiau ir (arba) pateikti skundą dėl Kalifornijos privatumo įstatymo pažeidimų tiesiogiai susisiekę su mumis el. paštu arba telefonu, skirsnyje „Susisiekite su mumis“ nurodytais kontaktais. Galite paskirti įgaliotąjį atstovą, kuris prašymą pateiks jūsų vardu. Toks įgaliotas atstovas turi būti užregistruotas Kalifornijos valstybės sekretoriuje. Mes galime atmesti atstovo pateiktą prašymą, jei atstovas nepateiks įgaliojimo veikti jūsų vardu ar kito atstovavimą patvirtinančio įrodymo.