ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ TCL COMMUNICATION

Мова

Це повідомлення про конфіденційність набуває чинності з 30/7/2021 року.

 

 

У цьому повідомленні про конфіденційність описується, як компанія TCL та/або її філії й дочірні підприємства (що спільно іменуються «TCL» чи «ми») захищають персональні дані, які ми обробляємо, та які мають відношення до вас (ваші «персональні дані»), яку приватну інформацію про вас ми збираємо, що ми з нею робимо, для чого ми її використовуємо, як ми її розкриваємо, і якими правами у сфері оброблення персональних даних ви володієте.

 

Дякуємо за те, що обрали TCL!

 

У ЯКИХ СИТУАЦІЯХ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ЦЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ?

 

Це повідомлення про конфіденційність застосовується, коли ми обробляємо ваші персональні дані, отримані внаслідок вашого відвідування та використання веб-сайтів Alcatel (зокрема www.alcatelmobile.com), веб-сторінок з інформацією про фірмові пристрої TCL та Alcatel, як-от телефони, планшети, годинники, браслети, носимі пристрої, маршрутизатори, а також розділів з описом додатків і послуг TCL, пропонованих компанією TCL Communication Technology Holdings Limited, яких може стосуватися це повідомлення про конфіденційність (що спільно іменуються «Матеріали TCL»). Щоб більше дізнатися про додатки для інтелектуальних пристроїв (включно з TCL Account, TCL Channel, TCL Home App, BrowserHere/T-Browser, TCL Live, TV Guard, MagiConnect, Chat Now, Smart Gallery, Reminder, Weather, Game Center, Gesture Control і Remote Diagnosis), відвідайте веб-сторінку https://www.tcl.com/global/en/privacy-notice.html.

 

Також відвідайтеhttps://www.tcl.com/global/en/privacy-notice.html, щоб отримати додаткову інформацію про те, як ми обробляємо ваші персональні дані, коли ви використовуйте веб-сайт TCL (www.tcl.com) або інтелектуальні телевізори TCL чи фірмові вироби SEMP. 

 

Це повідомлення про конфіденційність також охоплює процес оброблення ваших персональних даних нашими клієнтами, діловими партнерами, постачальниками та іншими організаціями, із якими TCL має або планує налагодити робочі відносини.

 

Щоб дізнатися більше, натисніть на один із наведених нижче розділів:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми можемо періодично оновлювати це повідомлення про конфіденційність, щоб відобразити в ньому зміни нашого алгоритму збирання й використання ваших персональних даних, або зміни в застосовному законодавстві. Будь-яке оновлення цього повідомлення про конфіденційність набуває чинності від моменту його публікації на нашому веб-сайті за адресою  https://www.tcl.com/global/en.html. Крім того, ми можемо додатково повідомляти вас про зміни, внесені в це повідомлення про конфіденційність, відповідно до вимог чинного законодавства.

 

ВІДВІДУЮЧИ НАШІ ВЕБ-САЙТИ, НАДАЮЧИ СВОЮ ІНФОРМАЦІЮ АБО ВИКОРИСТОВУЮЧИ МАТЕРІАЛИ TCL, ВИ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ, ЩО ПРОЧИТАЛИ ТА ПОВНІСТЮ ЗРОЗУМІЛИ ПОЛОЖЕННЯ ЦЬОГО ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ.

 

 

ТИПИ ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ, ЯКІ МИ ЗБИРАЄМО

 

Ваша конфіденційність має для нас велике значення, тому в цьому документі окремо пояснюється, які саме типи ваших персональних даних ми збираємо. Зверніть увагу на те, що в разі, якщо ви не надаєте деякі персональні дані, компанія TCL може не мати можливості виконувати певні операції, згадані в цьому повідомленні про конфіденційність, через що ви не зможете використовувати чи отримувати доступ до певних матеріалів TCL.

 

Ми можемо збирати та обробляти такі типи ваших персональних даних:

 

§  Інформація, яку ви нам надаєте. У цю категорію входять персональні дані, які ви надаєте нам, заповнюючи спеціальні форми, вводячи інформацію на нашому веб-сайті, створюючи облікові записи користувачів чи спілкуючись із нами особисто, у телефонному режимі, онлайн, у форматі електронних повідомлень чи в інший спосіб, які можна використати для вашої ідентифікації чи для того, щоб зробити вас особою, яка піддається ідентифікації, залежно від контексту. У цей обсяг, окрім іншого, входять:

 

o   Персональні контактні дані: ваше ім'я, адреса для доставки товарів, виставлення рахунків та/або юридична адреса, адреса електронної пошти, номер телефону.

o   Реєстраційні дані для входу в систему: ім'я користувача, пароль, псевдонім.

o   Демографічна інформація: дата народження, стать.

o   Платіжна інформація: дані вашої дебетової чи кредитної карти, банківські реквізити або інша платіжна й фінансова інформація.

o   Інша інформація про вас: зокрема ваша професія (наприклад, вас можуть запитати про вашу професію, коли ви берете участь у нашому опитуванні), дані про володіння мовами та стан здоров'я (наприклад, ваші фізичні показники, включно зі зростом і вагою, температурою тіла, частотою серцевих скорочень, даними про якість сну, даними, що відстежуються під час ходьби/бігу/катання на велосипеді).

o   Ваші запитання, скарги або відгуки про нашу продукцію та послуги чи заповнені вами анкети. 

o   Інформація про матеріали TCL, якими ви володієте та користуєтеся, а також докази того, що ви їх придбали, якщо це застосовно.

o   Адреса електронної пошти батьків чи опікунів (для неповнолітніх осіб).

 

§  Інформація про вас, яку ми збираємо або генеруємо. Ми можемо автоматично збирати з браузерів і певних пристроїв інформацію про вашу активність у мережі Інтернет чи про використання вами електронних приладів. До цієї категорії, окрім іншого, входять:

 

o   Докладна інформація про те, як ви використовуєте матеріали TCL.

o   Місце розташування вашого пристрою та часовий пояс.

o   Інформація про використання продуктів, які ми вам надаємо, як-от історія перегляду, історія здійснення пошуку та відвідування певних сторінок, тип браузера, частота робочих сеансів та інші дані про вашу поведінку, коли ви використовуєте наші продукти чи послуги.

o   IP-адреса, MAC-адреса, ідентифікатор пристрою, ідентифікатор терміналу, серійний номер, номер IMEI, номер IMSI, ідентифікатор одержувача реклами (унікальний ідентифікатор користувача, присвоєний вашим пристроям у рекламних цілях), модель обладнання та будь-які інші ідентифікатори пристроїв чи інформація про них, що стосується ваших матеріалів TCL.

o   Точна й приблизна геолокаційна інформація, що надається GPS-датчиком вашого пристрою або передається через найближчі точки доступу до мережі Wi-Fi та вежі стільникового зв'язку, коли ви використовуєте певні послуги й активуєте функцію визначення місця розташування. Ви можете в будь-який час заблокувати функцію надання даних про ваше місцезнаходження в налаштуваннях операційної системи ваших продуктів чи додатків (якщо це можливо).

o   Інформація, що стосується стану вашого здоров'я, і відомості про рівень вашої фізичної підготовки й ваші фізичні показники (як-от зріст і вага, температура тіла, частота серцевих скорочень, дані про якість сну, дані, що відстежуються під час ходьби, бігу й катання на велосипеді) — у тій мірі, у якій ви надаєте нам таку інформацію або в інший спосіб даєте свою згоду на її збирання.

o   Журнали помилок, коди й описи помилок, а також інша надана вами інформація, що стосується помилок чи збоїв у роботі, пов'язаних із будь-якими вашими матеріалами TCL.

o   Інформація, що збирається певними додатками TCL. Наприклад, коли ви використовуєте на своєму мобільному телефоні TCL Account, ця програма підключається до мережі Інтернет, запитує необхідні дозволи (включно з дозволами на зберігання даних, використання камери, підключення до мережі та перегляд списку контактів) і збирає інформацію про адресу вашої електронної пошти, пароль та ім'я облікового запису, вашу стать, країну/регіон проживання, модель пристрою, його назву, версію вашої програми та операційну систему вашого мобільного телефону.

o   Географічні координати точки, у якій ви використовуєте наш додаток TCL Connect для підключення та керування одразу кількома пристроями TCL чи Alcatel (як-от годинники, браслети та маршрутизатори), а також  інформація про функції Wi-Fi або Bluetooth, ваше місцезнаходження, обліковий запис TCL, ваш телефон і пристрої TCL або Alcatel, які планується підключити.

o   Ваші електронні повідомлення, номер телефону, адреса, номер факсу, історія листування або записи телефонних розмов між вами та нашими фахівцями в межах надання післяпродажної підтримки.

o   Інша інформація, яку ми надаємо вам, коли ви вперше запускаєте певні програми.

 

§  Інформація, яку ми отримуємо з інших джерел. Дані про вас можуть надходити нам від третіх осіб. До цієї категорії, окрім іншого, входять:

 

o   Інформація із соціальних мереж.

o   Інформація, отримана від інших постачальників продуктів і послуг, з інших веб-сайтів і програм.

o   Інформація, що стосується проведення ремонту, отримана від ваших мобільних операторів.

o   Інші комерційні чи загальнодоступні джерела (відповідно до вимог законодавства).

o   Якщо ви берете участь у маркетингових дослідженнях, організованих та/або фінансованих компанією TCL чи від її імені, ми також можемо збирати інформацію зі сторонніх веб-сайтів чи соціальних мереж, дотримуючись вимог відповідної політики забезпечення конфіденційності.

 

Ми також можемо збирати іншу інформацію про вас, ваш пристрій чи використання вами матеріалів TCL у попередньо зазначений спосіб та/або після отримання вашої згоди відповідно до положень чинного законодавства.

 

Ми не будемо свідомо збирати будь-які персональні дані дітей віком до 13 років (чи відповідно до мінімального вікового обмеження, встановленого в конкретному регіоні), без чіткої вказівки на те, що така інформація має надаватися лише за згодою батьків чи опікунів, коли це вимагається застосовним законодавством. Компанія TCL використовуватиме персональні дані дітей лише в тій мірі, у якій це дозволено застосовним законодавством, і, якщо це потрібно, тільки за згодою батьків чи опікунів. Якщо ви вважаєте, що ваша дитина надала нам свої персональні дані без згоди батьків чи опікунів, надішліть нам електронне повідомлення на адресу, вказану нижче в розділі «Зв'яжіться з нами». Якщо ваша дитина користується нашими послугами Kids Learning або Kids Mode, годинником TCL family watch чи іншими продуктами або пропозиціями TCL для дітей, ми надішлемо вам для ознайомлення окрему політику забезпечення конфіденційності з більш докладною інформацією про те, як ми захищаємо персональні дані дітей.

 

 

ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

 

Ваші персональні дані можуть збиратися, зберігатися, оброблятися або іншим чином використовуватися нами в такі способи та для досягнення таких цілей:

 

§  Для доставки, активації, перевірки та управління нашими продуктами й послугами, які ви придбали.

 

§  Для надання оновлень програмного забезпечення, послуг із технічного обслуговування, технічної підтримки й післяпродажного обслуговування матеріалів TCL.

 

§  Для надання вам допомоги під час реєстрації та управління власним обліковим записом TCL.

 

§  Для того, щоб забезпечити вам можливість завантаження й придбання наших продуктів і послуг, зокрема наших програм і пов'язаних із ними веб-сайтів, та/або надати вам доступ до програм сторонніх розробників, встановлених на пристрої.

 

§  Для оброблення платежів і замовлень на матеріали TCL.

 

§  Для того, щоб зв'язатися з вами для надання інформації про матеріали TCL — наприклад, у разі змін цих матеріалів, або якщо потрібно усунути поточні проблеми, зокрема перевірити ваші облікові записи та ідентифікувати вашу особу, підвищити рівень безпеки та видалити з пристрою шкідливі програми.

 

§  Для захисту й запобігання шахрайським діям і зниженню рівня інформаційної безпеки, а також для забезпечення належної безпеки матеріалів TCL.

 

§  Для визначення, реалізації чи захисту своїх законних прав або для збирання даних під час розгляду справи в суді.

 

§  Для розгляду будь-яких скарг чи запитань, які ви можете надіслати у зв'язку з використанням матеріалів TCL, а також для захисту й реалізації наших законних прав.

 

§  Для персоналізації матеріалів TCL за вашим запитом.

 

§  Для усунення збоїв у роботі або інших проблем, пов'язаних із матеріалами TCL.

 

§  Для оцінювання якості й розроблення нових функцій та технологій, вдосконалення матеріалів TCL.

 

§  Для проведення конкурсів, рекламних акцій, спеціальних заходів, досліджень ринку, опитувань щодо матеріалів TCL.

 

§  Для досягнення внутрішніх цілей TCL, як-от аудит, аналіз даних і дослідження, спрямовані на поліпшення наших продуктів, послуг, користувацького досвіду та якості взаємодії з клієнтами.

 

§  Для дотримання всіх застосовних законодавчих вимог, нормативних актів і вказівок, виконання постанов суду та рішень компетентних органів.

 

 

§  Для надання вам найбільш актуальної інформації про матеріали TCL. Для проведення певних маркетингових заходів нам може знадобитися ваша згода. Ми передбачили для вас різні варіанти відмови від отримання наших повідомлень. Якщо ви не бажаєте отримувати від нас рекламну інформацію електронною поштою, можете використати посилання «Відмовитися від підписки», наведене в нижній частині листа, і надалі виконати інструкції, що з'являться на екрані.

 

§  Ми та наші рекламні партнери можемо розміщувати неперсоналізовану рекламу деяких наших продуктів і послуг. Якщо наші рекламні партнери використовуватимуть персоналізовану рекламу, ми попередньо надішлемо вам запит на отримання явної згоди відповідно до вимог чинного законодавства.

 

§  Для досягнення інших цілей, на які ви дали свою згоду.

 

Якщо відповідно до положень чинного законодавства зібрані нами персональні дані відносяться до особливої категорії персональних даних або конфіденційних персональних даних, ми обробляємо такі дані на підставі вашої явної згоди, яку ви можете відкликати в будь-який момент. Проте в разі відкликання такої згоди ви можете втратити можливість в подальшому отримувати від нас певні послуги. Якщо ви вирішите це зробити, ми надамо вам більше інформації про потенційні наслідки такої відмови. Якщо це дозволено чинним законодавством, ми також можемо обробляти спеціальні категорії персональних даних, що були оприлюднені вами добровільно, або робити це для визначення, реалізації чи захисту наших прав під час розгляду претензій.

 

Якщо ви купуєте або використовуєте матеріали TCL від імені своєї організації, ми можемо збирати певну інформацію про вас (ім'я, адресу для доставки та виставлення рахунків, юридичну адресу, адресу електронної пошти, номер телефону) і надалі використовувати ці персональні дані в обсязі, необхідному під час проведення стандартних ділових операцій для досягнення адміністративних або інших цілей, зазначених вище в розділі «Використання персональних даних».

 

 

РОЗКРИТТЯ ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ТРЕТІМ ОСОБАМ

 

Ми не продаємо та не розголошуємо в інший спосіб надані вами персональні дані, за винятком особливих випадків, описаних в цьому повідомленні про конфіденційність, зазначених на етапі збирання даних чи описаних у будь-якому конкретному повідомленні про конфіденційність, якщо це застосовно.

 

Ми можемо надавати ваші персональні дані афілійованим і дочірнім підприємствам TCL для досягнення однієї або декількох цілей, перелічених нижче:

 

§  Щоб доставити вам матеріали TCL.

 

§  Щоб забезпечити належну діяльність афілійованих і дочірніх підприємств TCL із надання певних продуктів і послуг клієнтам.

 

§  Щоб ці підприємства мали можливість обробити ваші персональні дані згідно з положеннями цього повідомлення про конфіденційність.

 

Ми також можемо надавати ваші персональні дані третім особам для досягнення цілей, зазначених вище в розділі «Використання персональних даних», зокрема:

 

§  У разі продажу будь-якого структурного підрозділу чи частини компанії TCL іншому підприємству, злиття або укладання інших крупних договорів, ми можемо розкрити ваші персональні дані для проведення відповідних перевірок та успішного закриття угоди.

 

§  Ми можемо розкривати ваш ідентифікатор одержувача реклами (унікальний ідентифікатор користувача, присвоєний вашим пристроям у рекламних цілях) нашим рекламним партнерам, щоб вони мали можливість надавати неперсоналізовані рекламні матеріали.

 

§  У разі продажу вам сторонніх продуктів чи послуг ми можемо передавати ваші персональні дані відповідним третім особам.

 

§  Коли ви даєте свою згоду на розкриття ваших персональних даних конкретній та ідентифікованій третій особі чи певній категорії третіх осіб.

 

§  Стороннім компаніям або підрядникам (наприклад, постачальникам наших послуг у сфері зберігання даних в електронному форматі), які забезпечують нам відповідну підтримку в наданні наших послуг і продуктів. Ми вимагатимемо від таких третіх осіб вживання всіх необхідних заходів для належного оброблення ваших персональних даних відповідно до положень цього повідомлення про конфіденційність і відповідно до встановлених правил забезпечення конфіденційності.

 

§  Ми можемо розкривати ваші персональні дані своїм діловим партнерам, які надають продукти та/або послуги, що інтегруються або є частиною матеріалів TCL, отриманих вами від нас. Такі треті особи нестимуть відповідальність за належне використання ваших персональних даних, потрібне для надання їхніх послуг і продуктів, як це описано в окремому повідомленні про конфіденційність, наданому ними, із яким вам також рекомендується ознайомитися.

 

§  Ми можемо розкривати ваші персональні дані, якщо це вимагається за законом, або якщо ми зобов'язані це робити для виконання будь-яких юридичних зобов'язань, визначення, реалізації або захисту наших законних прав та/або прав третіх осіб.

 

За винятком ситуацій, описаних у цьому повідомленні про конфіденційність, ми можемо надавати ваші персональні дані третім особам лише з вашого дозволу.

 

Зверніть увагу на те, що коли ви отримуєте доступ до послуг третіх осіб (соціальні мережі, сторонні ресурси з функцією єдиного входу, сторонні додатки чи мобільні платформи) під час користування нашими послугами або продуктами, такі сторонні служби можуть збирати інформація про вас, включно з даними про використання продуктів і послуг, а також можуть надавати її іншим особам. Будь-яке оброблення персональних даних такими сторонніми постачальниками регулюватиметься лише їхньою власною політикою забезпечення конфіденційності.

 

ПОСИЛАННЯ НА ТРЕТІХ ОСІБ

 

На нашому веб-сайті можуть використовуватися посилання на сайти третіх осіб, а наші продукти можуть містити попередньо встановлені програми, розроблені та контрольовані третіми особами. Ми не несемо відповідальності за дотримання політики забезпечення конфіденційності такими третіми особами, а також за зміст таких сайтів і додатків. Дія цього повідомлення про конфіденційність на них не поширюється. Ви маєте уважно ознайомитися з політикою забезпечення конфіденційності, що стосується сторонніх послуг, за потреби безпосередньо зв'язавшись із відповідними третіми особами.

 

Крім того, оператори мобільних мереж, у яких використовуються ваші пристрої TCL або Alcatel, також можуть збирати персональні дані для підвищення якості обслуговування, проведення діагностики та досягнення інших цілей. Дія цього повідомлення про конфіденційність не поширюється на цих мобільних операторів, і ми також не несемо відповідальності за зміст їхньої політики забезпечення конфіденційності. Для отримання докладної інформації про те, як ці мобільні оператори збирають та обробляють ваші персональні дані, ви можете зв'язатися безпосередньо з ними.

 

 

ПЕРЕДАВАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ НА МІЖНАРОДНОМУ РІВНІ

 

TCL може надавати ваші персональні дані підприємствам, що входять в її міжнародну групу компаній, для виконання ними операцій, зазначених у цьому повідомленні про конфіденційність. TCL також може доручати оброблення чи передавання ваших персональних даних третім особам, розташованим за межами вашої країни. Коли ви використовуєте матеріали TCL, ми можемо передавати, зберігати та обробляти інформацію про вас у межах і за межами вашої країни проживання відповідно до положень цього повідомлення про конфіденційність. Саме тому процес оброблення ваших персональних даних також може регулюватися правилами, що відрізняються від законодавчих норм вашої країни.

 

Компанія TCL робить усе необхідне, щоб передавання персональних даних здійснювалося відповідно до вимог застосовного законодавства у сфері забезпечення конфіденційності, а також вживає відповідні договірні, технічні та організаційні заходи, зокрема дотримується Стандартних договірних положень, схвалених Європейською комісією.

 

 

БЕЗПЕКА ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

 

Ми впровадили організаційні, фізичні та технічні заходи безпеки, що відповідають міжнародним галузевим стандартам, для захисту наданих вами персональних даних і запобігання будь-якому несанкціонованому доступу, розкриттю, використанню, зміні, пошкодженню або втраті таких даних. Ми вживатимемо всіх необхідних заходів для захисту ваших персональних даних, зокрема:

 

§  Використовуватимемо для наших послуг і продуктів SSL та інші технології шифрування. Регулярно переглядатимемо нашу методику збирання, зберігання та оброблення інформації (включно із заходами фізичної безпеки) для запобігання несанкціонованому доступу до системи.

 

§  Надаватимемо доступ до ваших персональних даних лише нашим уповноваженим співробітникам/чітко визначеним спеціалістам сторонніх осіб і тільки для оброблення відповідної інформації та надання вам максимально якісних послуг. На таких співробітників і зовнішніх спеціалістів (уповноважений нами персонал третіх осіб) поширюються договірні зобов'язання щодо забезпечення конфіденційності.

 

§  Безпека ваших персональних даних є надзвичайно важливою для нас. Ми продовжуватимемо докладати всіх зусиль для захисту ваших персональних даних і впровадження відповідних заходів, як-от шифрування інформації під час її зберігання та передавання, щоб запобігти несанкціонованому доступу, використанню або розголошенню.

 

§  Ми ретельно підбиратимемо ділових партнерів і постачальників послуг, а також впроваджуватимемо необхідні вимоги для належного захисту персональних даних у відношеннях із ними.

 

§  Ми проводитимемо навчання з питань безпеки та захисту конфіденційності, тестування та спеціальні заходи, щоб підвищити рівень обізнаності співробітників у цій сфері.

 

Проте необхідно розуміти, що під час передавання даних у мережі Інтернет не можна гарантувати 100% рівень безпеки. Якщо нам стане відомо про будь-яку загрозу інформаційній безпеці, ми своєчасно виконаємо всі необхідні дії відповідно до вимог чинного законодавства.

 

 

ЗБЕРІГАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

 

TCL зберігає ваші персональні дані, доки це потрібно для досягнення цілей, описаних у цій політиці забезпечення конфіденційності. Цей період часу визначається з урахуванням таких критеріїв:

 

§  TCL зберігає ваші персональні дані, доки вони потрібні компанії для досягнення цілей, зазначених у розділі «Використання персональних даних». Зазвичай цей проміжок часу відповідає періоду, впродовж якого компанія постійно підтримує з вами контакт.

 

§  TCL зберігає ваші персональні дані, доки вони потрібні для виконання покладених на неї юридичних зобов'язань або для розгляду пред'явлених їй претензій.

 

 

ВАШІ ПРАВА

 

Згідно з вимогами застосовного законодавства ви маєте низку прав щодо ваших персональних даних, які ми обробляємо та зберігаємо. Закони про забезпечення конфіденційності в кожній конкретній країні можуть відрізнятися. Щоб отримати докладнішу інформацію про ваші права у відповідних юрисдикціях, ви можете переглянути додатки до цього повідомлення про конфіденційність.

 

Водночас ми визнаємо, що ваші персональні дані належать лише вам, тому ви маєте право контролювати, як ми їх використовуємо. До переліку ваших прав можуть входити:

 

§  Право на доступ до власних персональних даних, які ми обробляємо, включно з правом на отримання інформації та копіювання таких даних.

 

§  Право на виставлення нам вимог щодо виправлення або коригування ваших персональних даних, якщо вони є неточними чи неповними.

 

§  Право на виставлення нам вимог щодо видалення або стирання ваших персональних даних за певних обставин. Пам'ятайте про те, що в цьому разі після отримання від вас такого запиту в певних ситуаціях ми матимемо законне право зберегти ці дані.

 

§  Якщо це передбачено чинним законодавством, право на подання скарги до відповідного державного органу, якщо ви вважаєте, що ми порушили будь-які ваші права.

 

Щоб скористатися своїми правами, зверніться до нас. Для цього ви можете використати контактну інформацію, наведену нижче в розділі «Зв'яжіться з нами».

 

У цьому разі для розгляду поданого запиту нам може знадобитися перевірка вашої особи (наприклад, ми можемо запитати у вас персональну інформацію, якою вже володіємо). Ми використовуватимемо отримані в такий спосіб персональні дані лише для ідентифікації особи, яка подала запит, або для визначення її повноважень.

 

 

ВИКОРИСТАННЯ ФАЙЛІВ COOKIE

 

Ми, а також наші партнери у сфері розміщення реклами та аналізу інформації, використовуємо файли cookie та інші подібні веб-технології, включно з піксельними тегами або веб-маяками («Інструменти автоматичного збирання даних»), для забезпечення належної роботи облікового запису TCL, мобільних пристроїв, інших веб-сайтів і програм, контрольованих нами. Інструменти автоматичного збирання даних — це фрагменти коду, розміщені на вашому пристрої. Ці інструменти дають веб-сайту змогу розпізнати ваш браузер або пристрій під час вашого відвідування веб-сайта/використання програми TCL чи в разі повернення на веб-сайт/у програму TCL. Для отримання докладнішої інформації про використовувані нами файли cookie ознайомтеся з відповідною політикою, яку можна знайти тут:  https://www.tcl.com/global/en/tcl-cookies-policy.html

 

Ми використовуємо два типиінструментів автоматичного збирання даних:«сеансові» та «постійні» файли cookie.

 

Сеансові файли cookie видаляються після закриття браузера. Вони дають змогу ідентифікувати вас під час робочого сеансу, присвоюючи вашому пристрою випадково обраний унікальний ідентифікаційний номер. Ми використовуємо сеансові файли cookie:

 

§  Щоб надавати вам відповідні послуги та продукти й керувати транзакціями. Наприклад, ми можемо розмістити файл cookie, щоб запам'ятати, які товари ви зберігали в кошику покупок у мережі Інтернет.

 

§  Для управління відповідним контентом та його редагування.

 

Постійні файли cookie після закриття браузера залишаються на пристрої. Ми використовуємо постійні файли cookie:

 

§  Щоб зафіксувати вхід користувача в обліковий запис TCL.

 

§  Щоб зафіксувати згоду користувача облікового запису TCL або веб-сайта/додатка TCL на використання файлів cookie, якщо це застосовно.

 

§  Щоб підвищити продуктивність і покращити дизайн. Наприклад, ми можемо використовувати файли cookie для визначення найбільш популярних розділів наших веб-сайтів чи програм, щоб додатково поліпшити їхню функціональність.

 

§  Щоб покращити користувацький досвід і персоналізувати контент. Наприклад, ми можемо використовувати файли cookie для визначення вподобань користувача та надання йому найбільш цікавих матеріалів у межах відповідного веб-сайта/програми (включно з рекламним контентом).

 

§  Щоб ми та наші партнери могли розміщувати свою рекламу чи у відповідний спосіб змінювати маркетингові повідомлення, які ви погодилися отримувати. Наприклад, ми можемо користуватися файлами cookie для визначення продуктів і послуг, які ви купуєте, або якими ви цікавитеся, і використовувати послуги третіх осіб, щоб на основі цієї інформації відображати відповідну рекламу на наших (та інших) веб-сайтах/у програмах.

 

§  Для управління відповідним контентом та його редагування.

 

Як керувати інструментами автоматичного збирання даних

 

Якщо ви хочете відмовитися від використання файлів cookie, можете налаштувати свій браузер у такий спосіб, щоб він відхиляв їх або попереджав вас про їхнє розміщення на пристрої. Ви також можете видаляти файли cookie після виходу з облікового запису TCL або іншого веб-сайта/програми TCL. Хоча ви не зобов'язані погоджуватися на використання файлів cookie під час роботи в обліковому записі TCL, якщо ви налаштуєте свій браузер на їхнє блокування, виникне ймовірність того, що ви не зможете користуватися всіма функціями та можливостями облікового запису TCL чи іншого веб-сайта/програми TCL.

 

Наприклад, у довідковому розділі на панелі інструментів у більшості веб-браузерів буде зазначено, як можна заблокувати приймання нових файлів cookie у вашому браузеру, як можна налаштувати браузер у такий спосіб, щоб він повідомляв вас про розміщення нових інструментів автоматичного збирання даних, і як повністю відмовитися від використання таких інструментів. Додаткову інформацію щодо налаштування деяких популярних браузерів можна знайти, перейшовши за відповідними посиланнями: Google Chrome; Microsoft Edge; Mozilla Firefox; Microsoft Internet Explorer; Opera та Apple Safari

 

Коли це вимагається чинним законодавством, під час першого відвідування нашого веб-сайта/входу в програму ми надаємо спеціальну інформацію щодо файлів cookie, пояснюючи, який тип інструментів автоматичного збирання даних нами передбачений та запитуючи вашу згоду на використання деяких із них.

 

Персональна інформація, отримана за допомогою інструментів автоматичного збирання даних

 

Ми використовуємо персональну інформацію, отриману за допомогою інструментів автоматичного збирання даних, для досягнення зазначених вище цілей (зокрема в розділі «Використання персональних даних»).  Ваша згода на розміщення відповідних файлів cookie також поширюється і на оброблення даних, що були зібрані з їхньою допомогою.

 

 

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

 

Якщо ви бажаєте отримати додаткову інформацію щодо збирання, використання, розкриття, передавання чи оброблення ваших персональних даних або реалізацію будь-яких перерахованих вище прав, зверніться до нас за вказаними нижче каналами зв'язку.

 

Для резидентівЄЕЗ: нашим представником на території Європейського союзу є компанія TCT Mobile Europe, розташована за адресою Le Capitole, 55 rue des Champs-Pierreux, 92000 Нантер, Франція. Просимо вас надсилати електронні листи на адресу privacy.dpo@tcl.com.

 

Для резидентівСполученого Королівства: нашим представником на території Великобританії є компанія TCT Mobile UK Limited, розташована за адресою 10 Finsbury Square, EC2A 1AF, Лондон, Англія. Просимо вас надсилати електронні листи на адресу privacy.dpo@tcl.com.

 

Для користувачів у Індії:, нашим спеціалістом із розгляду скарг в Індії є Судхансу Саху, із яким можна зв'язатися, надіславши електронного листа на адресу privacyqueryindia@tcl.com.

 

Для користувачів у Сполучених Штатах Америки: уповноваженим представником TCL у США є компанія TCT Mobile (US) Inc., контактні дані якої наведено нижче:

TCT Mobile, Inc.

25 Edelman, офіс 200

Ірвайн, штат Каліфорнія, 92618

Зв'яжіться з нами, надіславши електронного листа на адресу privacy.na@tcl.com, або зателефонувавши на нашу безкоштовну телефонну лінію за номером 1-855-368-0829

 

Для користувачів у Бразилії: уповноваженим представником TCL у Бразилії є компанія Semp TCL Mobilidade Ltda. (номер платника податків 08.649.664/0001-98), контактні дані якої наведено нижче:

Semp TCL Mobilidade Ltda

Avenida Arnaldo Rojek, nº 01, Rua 5, Galpão H — будівля 1, Алтос де Жорданезия, Кажамар/штат Сан-Паулу, п/и 07.786-900

Зв'яжіться з нами, надіславши електронного листа на адресу privacidade@semptcl.com.br, або зателефонувавши за номером +55 (11) 3004-7570.

 

Для користувачів у Китаї та інших регіонах світу: контролером даних є компанія TCL Communication Technology Holdings Limited, розташована за адресою 10F, Будівля F4, TCL Communication Technology Building, International E-City, №1001 Zhongshanyuan Road, Xili Street, район Наньшань, місто Шеньчжень, провінція Гуандун, Китай.

 

 

Якщо ви маєте невирішене питання, пов'язане із забезпеченням конфіденційності чи використанням даних, яке ми не розглянули в належний спосіб, зв'яжіться з нашим Стороннім постачальником послуг у сфері розгляду суперечок у США (безкоштовно), відвідавши веб-сторінку https://feedback-form.truste.com/watchdog/request.

 

 

TRUSTe

 

ДОДАТОК ДЛЯ БРАЗИЛІЇ

(Цей документ набирає чинності від моменту набрання чинності Загального закону про захист даних у Бразилії (LGPD))

 

Загальна інформація

 

Положення, викладені в цьому додатку, застосовуються виключно до операцій з оброблення персональних даних відповідно до вимог законодавства Бразилії, зокрема Закону №13.709/2018 із поправками («Загальний закон про захист даних (LGPD)»). У разі виявлення розбіжностей між положеннями, викладеними в основному тексті Глобального повідомлення про конфіденційність TCL, і цим додатком, положення цього додатка мають переважну силу виключно по відношенню до діяльності з оброблення даних, регульованої законодавством Бразилії.

 

Правові підстави для оброблення персональних даних

 

Оброблення персональних даних може здійснюватися на базі однієї з наведених нижче основних правових підстав: (i) виконання правових чи нормативних зобов'язань TCL; (ii) необхідність укладання договору; (iii) користування законними правами під час судового, адміністративного або арбітражного процесу; (iv) захист життя та здоров'я; (v) захист законних інтересів TCL чи третіх осіб; і (vi) кредитна гарантія.

 

Згода

 

Коли ви відвідуєте наші сайти, надаєте свої персональні дані чи використовуєте матеріали TCL, ви підтверджуєте, що знаєте про збирання, використання, передавання, розголошення, сортування, надання доступу, зберігання, зміну, обмін, розкриття, видалення та будь-яку іншу діяльність з оброблення ваших персональних даних, згадану в повідомленні про конфіденційність.

 

Конфіденційність персональних даних і ваші обов'язки

 

Компанія TCL докладає всіх можливих зусиль для захисту ваших персональних даних. Своєю чергою, ви несете відповідальність за всі дії з матеріалами TCL після входу в систему під своїм іменем користувача та паролем. Якщо ви вважаєте, що ваші реєстраційні дані були розкриті сторонній особі, зверніться до нас, використавши інформацію з розділу «Зв’яжіться з нами».

 

Ваші права

 

Застосовні норми та законодавчі акти надають вам такі права: (i) право на отримання підтвердження щодо здійснення операцій з оброблення ваших персональних даних; (ii) право на отримання доступу; (iii) право на коригування неправильних, неповних чи застарілих персональних даних; (iv) право на анонімізацію, блокування чи видалення непотрібних або зайвих персональних даних чи персональних даних, оброблених із порушенням чинного законодавства; (v) право на перенесення даних; (vi) право на видалення персональних даних, які більше не потрібні для досягнення цілей, для яких вони були зібрані, за винятком ситуацій, коли збереження таких даних вимагається або дозволяється за законом; (vii) право на отримання інформації про приватні й державні структури, яким були надані ваші персональні дані; (viii) право на отримання інформації про наслідки відмови від надання згоди; (ix) право на відкликання згоди; (x) право на подання скарги до Бразильського національного органу з питань захисту даних (ANPD) щодо оброблення персональних даних; і (xi) право на відмову в обробленні персональних даних через порушення вимог чинного законодавства.

 

Автоматичне прийняття рішень і профілювання

 

Автоматично прийняті рішення — це рішення, засновані на використанні алгоритмів і комп'ютерних програм без втручання в цей процес людини.

 

Водночас, профілювання передбачає аналіз певних індивідуальних особливостей, як-от ваші інтереси, уподобання, поведінка, місцезнаходження, за допомогою автоматизованого оброблення персональних даних із використанням статистичних методів. За результатами такого оброблення даних ми можемо надсилати вам цільові повідомлення та розміщувати на наших платформах більш цікаву для вас інформацію.

 

Ви маєте право на перегляд рішення, прийнятого з використанням технології автоматичного оброблення інформації.

 

Контролер

 

Контролером даних є компанія TCL Communication Technology Holdings Limited, розташована за адресою 10F, Будівля F4, TCL Communication Technology Building, International E-City, №1001 Zhongshanyuan Road, Xili Street, район Наньшань, місто Шеньчжень, провінція Гуандун, Китай, якщо інше не зазначено в спеціальній заяві про конфіденційність.

 

Щоб зв'язатися з уповноваженим спеціалістом TCL із питань захисту даних, надішліть електронного листа на адресу privacidade@semptcl.com.br або зателефонуйте на нашу безкоштовну телефонну лінію за номером +55 (11) 3004-7570.

 

Ви також маєте право на подання скарги до Бразильського національного органу з питань захисту даних (ANPD) щодо оброблення ваших даних. Для цього потрібно зв'язатися безпосередньо з представником цієї організації.

 

 

 

 

ДОДАТОК ДЛЯ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ЗОНИ (ЄЕЗ) І СПОЛУЧЕНОГО КОРОЛІВСТВА (ВБ)

 

Використання персональних даних

 

Ваші персональні дані можуть збиратися, зберігатися, оброблятися або іншим чином використовуватися нами в такі способи, для досягнення таких цілей та на таких законних підставах:

 

1. Для укладання договорів із вами та для надання вам матеріалів TCL.

 

§  Для доставки, активації, перевірки та управління нашими продуктами й послугами, які ви придбали.

 

§  Для надання оновлень програмного забезпечення, послуг із технічного обслуговування, технічної підтримки й післяпродажного обслуговування матеріалів TCL.

 

§  Для надання вам допомоги під час реєстрації та управління власним обліковим записом TCL.

 

§  Для того, щоб забезпечити вам можливість завантаження й придбання наших продуктів і послуг, зокрема наших програм і пов'язаних із ними веб-сайтів, та/або надати вам доступ до програм сторонніх розробників, встановлених на пристрої.

 

§  Для оброблення платежів і замовлень на матеріали TCL.

 

§  Для того, щоб зв'язатися з вами для надання інформації про матеріали TCL — наприклад, у разі змін цих матеріалів, або якщо потрібно усунути поточні проблеми.

 

2. Для виконання покладених на нас юридичних зобов'язань.

 

§  Для дотримання всіх застосовних законодавчих вимог, нормативних актів і вказівок, виконання постанов суду та рішень компетентних органів.

 

§  Для захисту й запобігання шахрайським діям й усунення інших загроз інформаційній безпеці (зокрема в юридичній сфері), а також для вживання всіх необхідних заходів — перевірка ваших облікових записів та ідентифікація вашої особи, підвищення рівня безпеки та видалення з пристрою шкідливих програм.

 

3. Компанія TCL має законне право збирати й обробляти ваші персональні дані.

 

§  Для визначення, реалізації чи захисту своїх законних прав або для збирання даних під час розгляду справи в суді.

 

§  Для розгляду будь-яких скарг чи запитань, які ви можете надіслати у зв'язку з використанням матеріалів TCL, а також для захисту й реалізації наших законних прав.

 

§  Для персоналізації матеріалів TCL за вашим запитом.

 

§  Для вивчення, розгляду, усунення та розв'язання проблем, пов'язаних із використанням матеріалів TCL.

 

§  Для оцінювання якості й розроблення нових функцій та технологій, вдосконалення матеріалів TCL.

 

§  Для проведення конкурсів, рекламних акцій, спеціальних заходів, досліджень ринку, опитувань щодо матеріалів TCL.

 

§  Для досягнення внутрішніх цілей TCL, як-от аудит, аналіз даних і дослідження, спрямовані на поліпшення наших продуктів, послуг, користувацького досвіду та якості взаємодії з клієнтами.

 

§  Для покращення наших навчальних процесів і систем.

 

§  Для планування власної комерційної діяльності, складання звітів і прогнозування.

 

§  Для надання вам найбільш актуальної інформації про матеріали TCL. Для проведення певних маркетингових заходів нам може знадобитися ваша згода. Ми передбачили для вас різні варіанти відмови від отримання наших повідомлень. Якщо ви не бажаєте отримувати від нас рекламну інформацію електронною поштою, можете використати посилання «Відмовитися від підписки», наведене в нижній частині листа, і надалі виконати інструкції, що з'являться на екрані.

 

§  Для розміщення неперсоналізованої реклами.

 

4. Інші цілі отримання вашої інформованої згоди.

 

Компанія TCL може використовувати ваші персональні дані для досягнення цілей, пов'язаних із цілями, зазначеними вище. Оцінюючи відповідність цілей, ми враховуватимемо критерії, встановлені чинним законодавством, включно з вашими обґрунтовані очікуваннями. Іншими словами, персональні дані можуть бути використані для досягнення цілей, що не суперечать наведеним вище, та/або другорядних цілей.

 

Ваші права

 

Згідно з вимогами законодавства країн-членів ЄЕЗ і Сполученого Королівства у сфері захисту даних, ви маєте низку прав щодо ваших персональних даних, які ми обробляємо та зберігаємо. До їхнього переліку можуть входити:

 

§  Право на доступ до власних персональних даних, які ми обробляємо, і право на виставлення нам вимог щодо коригування цієї інформації.

 

§  Право на копіювання та перенесення власних персональних даних, які ми обробляємо.

 

§  Право на виставлення нам вимог щодо стирання ваших персональних даних за певних обставин. Пам'ятайте про те, що в цьому разі після отримання від вас такого запиту в певних ситуаціях ми матимемо законне право зберегти ці дані.

 

§  Право на заперечення та виставлення нам вимог щодо обмеження оброблення ваших персональних даних за певних обставин. Аналогічно, після отримання від вас подібного запиту в певних ситуаціях ми матимемо законне право продовжити оброблення ваших персональних даних та/або відхилити такий запит.

 

§  Право на відкликання згоди на оброблення ваших персональних даних у будь-який момент.

 

§  Право на подання скарги до відповідного наглядового органу (додаткову інформацію можна знайти тут: https://edpb.europa.eu/about-edpb/board/members_en для ЄЕЗ і https://ico.org.uk/make-a-complaint/ для Сполученого Королівства), якщо ви вважаєте, що ми порушили будь-які ваші права.

 

Неповнолітні особи

 

Якщо вам від 13 до 16 років, ви мешкаєте в ЄЕЗ чи Сполученому Королівстві, і ми запитуємо вашу згоду, переконайтеся в тому, що відповідно до законів вашої країни у сфері захисту даних ви можете надати її без отримання дозволу від ваших батьків або опікунів. Ми перевіримо ваш вік і зможемо надати запит на отримання згоди вашим батькам/опікунам.

 

Передавання персональних даних

 

Відправляючи ваші персональні дані за межі ЄЕЗ або Сполученого Королівства, ми гарантуємо, що вони будуть захищені так само надійно, як і на території Європейської економічної зони чи Великобританії, із виконанням однієї з таких вимог:

 

  • В іншій країні, куди ми передаємо ваші персональні дані, використовується рішення, яке згідно з висновком Європейської комісії чи державного секретаря Великобританії (залежно від обставин) може забезпечити належний рівень захисту інформації.

 

  • Імпортер та експортер даних підписали «Стандартні договірні положення», схвалені Європейською комісією чи державним секретарем Великобританії (залежно від обставин).

 

§  У відповідних ситуаціях компанія TCL також може передавати дані відповідно до передбачених чинним законодавством винятків, зокрема для надання запитаних вами послуг, для укладання або виконання умов договору у ваших інтересах, після отримання вашої явної згоди, якщо це потрібно для захисту державних інтересів, а також для визначення, реалізації або захисту власних прав під час розгляду претензій.

 

Додаткову інформацію про те, як ми захищаємо ваші персональні дані в разі їхнього передавання за межі країни ЄЕЗ чи Сполученого Королівства (включно з копією «Стандартних договірних положень», підписаних імпортерами даних) ви можете отримати у нас, використавши контактні дані, наведені в розділі «Зв'яжіться з нами».

 

 

 

 

ДОДАТОК ДЛЯ ШТАТУ КАЛІФОРНІЯ

 

Ваші права на забезпечення конфіденційності в штаті Каліфорнія

 

Упродовж останніх 12 місяців ми могли збирати категорії персональних даних, описані в повідомленні про конфіденційність TCL Communications.

 

 

 

Мешканці американського штату Каліфорнія, на додаток до прав, описаних вище в розділі «Ваші права», із 1 січня 2020 року мають такі права:

 

  • Право на отримання інформації. Ви можете запитувати інформацію про категорії та конкретні типи ваших персональних даних, які ми зібрали, а також про категорії джерел, із яких збирається така інформація, цілі її збирання, продажу або розкриття третім особам у межах ведення комерційної діяльності.

 

  • Право на захист від переслідування внаслідок реалізації будь-якого зі згаданих вище прав.

 

  • Право на подання запиту щодо видалення ваших персональних даних (за винятком ситуацій, визначених застосовним законодавством). Зверніть увагу на те, що, якщо ми не зможемо ідентифікувати вашу особу, ми маємо право відхилити ваш запит на видалення даних, поінформувавши вас про причини такої відмови.

 

Одразу після отримання запиту ми перевіримо його, зіставивши зазначену в ньому адресу електронної пошти з тією, що була вказана під час реєстрації вашого облікового запису. Ми можемо запитати у вас додаткову інформацію (наприклад, номер IMEI чи серійний номер вашого пристрою), якщо нам потрібно буде ідентифікувати вашу особу для забезпечення належного рівня безпеки або захисту від шахрайських дій. Згідно з чинним законодавством, ви маєте право подати запит через свого уповноваженого представника.  Для ідентифікації такого представника, який має право від вашого імені реалізовувати відповідні права та приймати рішення, ми можемо запитати у вас докази надання таких повноважень — довіреність чи інший документ.

 

Крім того, розділ 1798.83 Цивільного кодексу Каліфорнії дає змогу користувачам, які мешкають у цьому штаті, подавати запит на отримання певної інформації, що стосується розкриття нами персональних даних третім особам для досягнення цілей у сфері прямого маркетингу. Для подання такого запиту зв'яжіться з нами, використовуючи наведену нижче контактну інформацію та обравши для нього тему «Пояснення».

 

Ви можете скористатися своїми правами, як це описано вище, та/або подати будь-яку скаргу, пов'язану з дотриманням нами вимог законодавства штату Каліфорнії у сфері забезпечення конфіденційності, безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону або електронній пошті. Для цього можна використати контактні дані, зазначені в розділі «Зв'яжіться з нами». Ви можете призначити уповноваженого представника для подання запиту від вашого імені. Таке надання повноважень має бути зареєстровано згідно із законами штату Каліфорнія. Ми можемо відхилити запит уповноваженого представника, який не представить доказів того, що він має права діяти від вашого імені.